Strona główna Aktualności POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS

Dnia 14.06.2018 roku odbyło się uroczyste „Pożegnanie z przedszkolem dzieci 6 letnich”. Przedszkole żegnały grupy „Ekoludki” i „Smerfy”. Na uroczystość przybyła pani Prezydent Miasta   Ewa Matecka oraz dyrektorzy szkół podstawowych, do których uczęszczać będą nasi absolwenci,   a także pani dyrektor przedszkola Renata Jarosz, szanowni rodzice oraz pracownicy przedszkola. Dzieci część artystyczną rozpoczęły tańcem staropolskim „Polonez”. Następnie zaprezentowały wiersze oraz piosenki, którymi  dziękowały za wszystko czego doświadczyły w naszym przedszkolu: opiekę, przyjaźń, ciepło, zabawę i radość z każdego dnia. Dzieci, przedstawiły także swoje zdolności taneczne prezentując tańce nowoczesne oraz muzykalność, kiedy zagrały na nowatorskich instrumentach do rytmu Marsza Radeckiego. Umiejętności artystyczne dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po części artystycznej, pani dyrektor oraz pani prezydent wręczyły dzieciom dyplomy ukończenia przedszkola oraz pamiątkowe upominki.

Naszym absolwentom życzymy wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze!