Strona główna Aktualności "JESIENNE NASTROJE"

"JESIENNE NASTROJE"

Dnia 20 listopada 2018r. w Publicznym Przedszkolu nr 15 w Ostrowie Wielkopolskim odbył się II Międzyprzedszkolny Przegląd wokalno - recytatorski pt. ,,Jesienne nastroje". Założeniem konkursu było rozwijanie u dzieci umiejętności wyrażania emocji i nastroju zawartego w prezentowanym utworze oraz rozwijanie zdolności wokalnych i recytatorskich,a także możliwości prezentacji przed większą publicznością. W przeglądzie wzięło udział 20 dzieci, które zaprezentowały zabawne, a tym samym wpadające w ucho wiersze i piosenki. Nasze przedszkole reprezentowała Vanessa Jamróz z grupy VIII ,,Ekoludki", która swoim wdziękiem i niepowtarzalną interpretacją utworu pt. ,,Jesień" Małgorzaty Strzałkowskiej została nagrodzona gromkimi brawami. Wszyscy uczestnicy konkursu za włożony trud i pracę otrzymali dyplomy, książki i gratulacje !