Strona główna Aktualności RODZINNY DZIEŃ SPORTU

RODZINNY DZIEŃ SPORTU

W środę 3 kwietnia 2019 roku w grupie III ,,Żabki ” i grupie IV ,, Biedronki ” odbył się ,,Rodziny Dzień Sportu ‘’. Do wspólnej zabawy zaproszono młodsze grupy dzieci wraz z rodzicami . Głównym celem spotkania było zachęcenie dzieci do uprawiania sportu ze swoimi rówieśnikami i z rodzicami, ale równie ważna była integracja zarówno najmłodszych przedszkolaków jak i integracja rodziców. Podczas spotkania przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem brały udział z rodzicami w zespołowej rywalizacji. Ten dzień dostarczył dzieciom niepowtarzalnych przeżyć towarzyszących sportowej zabawie oraz wiele radości małym jak i dużym uczestnikom. Po skończonych rozgrywkach sportowych, każdy mógł liczyć na miły upominek.