Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności KONKURS WOKALNY "PIOSENKA Z MOJEGO PRZEDSZKOLA"

KONKURS WOKALNY "PIOSENKA Z MOJEGO PRZEDSZKOLA"

KONKURS WOKALNY "PIOSENKA Z MOJEGO PRZEDSZKOLA"

Jak co roku Publiczne Przedszkole nr 10 w Ostrowie Wielkopolskim zaprosiło dzieci do udziału w konkursie wokalnym ,,Piosenka z mojego przedszkola’’. Wraz z nadejściem wiosny dzieci nauczyły się rytmicznej i wesołej piosenki ,, Wiosenna cha- cha ’’ Jolanty Kucharczyk, którą postanowiły zaprezentować w wyżej wymienionym konkursie . Konkurs odbył się w Ostrowskim Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim, a nasze przedszkole reprezentował Jan Chen i chórek w skład, którego wchodziły Magda Kopydłowska i Vanessa Jamróz z grupy VIII ,,Ekoludki” . Piosenka bardzo podobała się widowni i została nagrodzona gromkimi brawami. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Serdecznie gratulujemy!