Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności ELIMINACJE DO XXIV WOJEWÓDZKIEGO FESTIWALU PIOSENKI PRZEDSZKOLAKÓW CZERWONAK 2019

ELIMINACJE DO XXIV WOJEWÓDZKIEGO FESTIWALU PIOSENKI PRZEDSZKOLAKÓW CZERWONAK 2019

ELIMINACJE DO XXIV WOJEWÓDZKIEGO FESTIWALU PIOSENKI PRZEDSZKOLAKÓW CZERWONAK 2019 15 maja w Gminnym Ośrodku Kultury „Sokół” w Sieroszewicach odbyły się powiatowe eliminacje do XXIV Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2019. Celem festiwalu jest popularyzowanie piosenki przedszkolnej, kształcenie muzyczne poprzez wspólną zabawę, prezentacja umiejętności artystycznych przedszkolaków, rozpowszechnianie nowego repertuaru i promocja młodych wykonawców. Nasze przedszkole reprezentowała Tatiana Konowalska z grupy „Smerfy", która zaśpiewała „Pies na medal”. Utwór w wykonaniu naszej młodej wokalistki chwycił za serca Jury i umożliwił uczestnictwo w kolejnym etapie festiwalu – w eliminacjach rejonowych. Wszyscy uczestnicy festiwalu dostali pamiątkowy dyplom za udział w eliminacjach powiatowych oraz drobny upominek. Natomiast wokaliści, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu otrzymali dyplom eliminacji powiatowych i statuetkę – „złoty mikrofonik”. Tatianie bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na muzycznej scenie!