Strona główna Aktualności PIKNIK Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY

PIKNIK Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY

W piątek 24 maja 2019 roku nasi przedszkolacy gościli najważniejsze dla siebie osoby – mamę i tatę, a to wszystko z okazji zbliżających się Dni Mamy i Taty. Naszą uroczystość zapoczątkowały występy dzieci, które za pomocą piosenek i tańca chciały podziękować rodzicom za trud włożony w ich wychowanie. Specjalne podziękowania z rąk Pani Dyrektor Renaty Jarosz otrzymali także Ci rodzice, którzy w szczególny sposób angażowali się w działalność naszej placówki.

Druga część spotkania była bardzo kolorowa, a to za sprawą chust animacyjnych z którymi bawili się rodzice ze swoimi pociechami. Po tych wszystkich działaniach wszyscy mogli odpocząć na piknikowych kocach, delektując się zasobami małej gastonomii i ciesząc wspaniałą pogodą.