Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności WYCIECZKA DO KOŚCIANA Z NENUFARCLUB

WYCIECZKA DO KOŚCIANA Z NENUFARCLUB

WYCIECZKA DO KOŚCIANA Z NENUFARCLUB 30 maja nasze najstarsze grupy przedszkolaków wyruszyły na wspaniałą przygodę piracką z Nenufarclub. Na wyspie na terenie obiektu przygotowano plac zabaw dla dzieci, na miejscu można także podziwiać miniaturowe makiety takich słynnych atrakcji jak Wieża Eiffla, Statua Wolności czy egipskiej piramidy, można zagrać w giga szachy, przepłynąć rejs tratwą, wpłynąć do Jurassic tunel, odwiedzić wioskę indiańską, poskakać na dmuchańcach, powspinać się na linarium albo uczestniczyć w wykopaliskach archeologicznych. Te wszystkie atrakcje czekały właśnie na nasze przedszkolaki. Wszyscy zgodnie potwierdzają, że było super! Pogoda i humory dopisały wszystkim od początku do końca.