Strona główna Grupa „PLASTUSIE" JESIENNE WARSZTATY "CUDA WIANKI"

JESIENNE WARSZTATY "CUDA WIANKI"

JESIENNE WARSZTATY "CUDA WIANKI" W dniu 17.10.2019 w grupie "Plastusie" odbyły się jesienne warsztaty o tematyce "Cuda wianki" z realizowanego w naszym przedszkolu projektu PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA. Warsztaty te miały na celu zaangażowanie rodziców do wspólnej pracy z dziećmi oraz wykorzystania pięknych jesiennych darów naszej polskiej złotej jesienii. Wykonywane były ozdobne wieńce, które w efekcie końcowym wyszły przepięknie. Zarówno dzieci jak i rodzice w ogromnym skupieniu i z uśmiechem na twarzach tworzyli wspólnie efektowne prace. Super zabawa zarówno dla dzieci jak i rodziców zakończyła się owocnie gdyż stworzone arcydzieła wyglądały przecudnie. Dziękujemy Rodzicom, którzy znaleźli chwilę wolnego czasu, aby spędzić wspólnie czas. Zapraszamy na kolejne warszraty!