Strona główna Grupa „PLASTUSIE" WYSTĘP ŚWIĄTECZNY

WYSTĘP ŚWIĄTECZNY

W czwartek 17-go  grudnia przedszkolaki z grupy V nagrały występ świąteczny dla swoich rodziców. W pięknej bożonarodzeniowej scenerii, dzieci wprowadziły nas w magiczną atmosferę  Świąt Bożego Narodzenia śpiewając piosenki, tańcząc i recytując wiersze. Podniosła atmosfera tak udzieliła się dzieciom, że z ogromną ekspresją i zaangażowaniem odgrywały powierzone role. Na koniec dzieci zabrały zrobione wcześniej przez siebie choinki, aby wręczyć je swoim rodzicom, którzy w tym roku nie mogli towarzyszyć swoim dzieciom podczas tych wzruszających świątecznych występów. Życzymy miłego oglądania wierząc, że nagranie to będzie niezapomnianą pamiątką na długie lata i z uśmiechem na ustach oraz z łezką w oku będą Państwo do niego wracać. Wesołych Świat!!