Mikołajki

W grupie Plastusie nastrój mikołajkowy widoczny był już po przekroczeniu progu sali. Piękny wystrój i muzyka przypominały, że jest to właśnie ten dzień, w którym Mikołaj odwiedzi dzieci z naszego przedszkola.

Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już pod koniec listopada uczyły się piosenek  dla upragnionego gościa.

Od samego rana w placówce panowała radość i poruszenie. Przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dzwonków. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia wszystkie dzieci były odświętnie ubrane w czerwone mikołajowe czapeczki.

Tak długo oczekiwany gość przybył do naszego przedszkola w towarzystwie pomocnika - Elfa :)