Strona główna Grupa „PLASTUSIE" CENTRUM REHABILITACJI I TRENINGU FUNKCJONALNEGO NEW - REH

CENTRUM REHABILITACJI I TRENINGU FUNKCJONALNEGO NEW - REH

Celem wychowania przedszkolnego jest między innymi zapoznanie dzieci z charakterem pracy ludzi różnych zawodów oraz propagowanie zachowań prozdrowotnych. Kierując się powyższym grupa ,,Plastusie” z Publicznego Przedszkola nr 14 ,,Maluszek” w Ostrowie Wielkopolskim dnia 9 marca 2018r. wybrała się do Centrum Rehabilitacji i Treningu Funkcjonalnego NEW – REH, w celu przybliżenia zawodu fizjoterapeuty. Rehabilitanci zapoznali dzieci z pomieszczeniami zabiegowymi oraz specjalistycznym sprzętem. Przeprowadzili rozmowę na temat układu kostnego człowieka na podstawie filmu ,,Było sobie życie”. Miłym przerywnikiem były zabawy i ćwiczenia gimnastyczne, których celem było zachęcanie uczestników do aktywności ruchowej i uprawiania sportu. Organizatorzy spotkania – państwo Ewelina i Marcel Stasierscy ufundowali dla dzieci pamiątkowe dyplomy i plecaki z niespodzianką.