Strona główna Grupa „PLASTUSIE" "PLASTUSIOWE ANDRZEJKI"

"PLASTUSIOWE ANDRZEJKI"

W piątek – 30 listopada, „Plastusie” przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych.  Odczytywanie znaków i przepowiedni wprowadziło wszystkich w tajemniczy nastrój. Cienie woskowych figurek pobudziły fantazje i wyobraźnię, a serduszka z imionami kolegów i koleżanek wywołały uśmiechy i rumieńce na twarzach.
Dzieci poznały historię wróżb andrzejkowych oraz najbardziej popularne wróżby m.in. lanie wosku, zegar przyszłości, wróżby  z butami, wróżby z balonami. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek. Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową, radości oraz integracji grupy.

Za zaangażowanie, przygotowanie spotkania i poświęcony czas - serdecznie dziękujemy Mamie - Franka, Samuela i Szymona!