Strona główna Grupa „PLASTUSIE" SPOTKANIE Z BIBLIOTEKARKĄ

SPOTKANIE Z BIBLIOTEKARKĄ

Wiek przedszkolny jest doskonałym okresem do rozbudzania zainteresowań czytelniczych. Dlatego 29 listopada 2018 roku gościliśmy w naszej grupie Panią Violettę – bibliotekarkę, która przybliżyła przedszkolakom swój zawód oraz zasady korzystania z biblioteki i wypożyczania książek. Dzieci dowiedziały się, dlaczego i w jaki sposób należy dbać o książki. Pani bibliotekarka przywiozła z sobą mnóstwo ciekawych i kolorowych książek, które dzieci mogły obejrzeć, ponadto wysłuchały fragmentów znanych bajek czytanych przez naszego Gościa. Uczestnicy spotkania z wielkim zaangażowaniem wykonali zakładki do swoich ulubionych książek.

Serdecznie dziękujemy Mamie Samuela za zorganizowanie tego interesującego spotkania!