Strona główna Grupa „PLASTUSIE" „Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

„Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”. Tego dnia wszystkie dzieci przyniosły do przedszkola swojego ulubione misie, które były naszymi honorowymi gośćmi.  Ten dzień był bardzo radosny i „misiowy”- dzieci poznały historię pluszowego misia, przypomniały sobie najbardziej znanych bohaterów spotykanych w dziecięcej literaturze i filmach animowanych, wysłuchały bajek, wierszy i piosenek, wykonały pracę plastyczną,  a motywem przewodnim tych działań był oczywiście …miś.