Strona główna Grupa „PLASTUSIE" STO LAT! DLA BABCI I DZIADKA

STO LAT! DLA BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka i z pewnością o randze obchodów święta Babci i Dziadka w przedszkolu nikomu nie trzeba przypominać.
Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są Oni szczególnymi dowodami miłości. To jedno z najważniejszych uroczystości w roku, istotne i bardzo mocno przeżywane przez dzieci – głównych gospodarzy tych uroczystości.
W poniedziałek 28. stycznia „Plastusie” przedstawiły zaproszonym Gościom program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, taneczne, wokalne, złożyły życzenia i wręczyły upominki przygotowane specjalnie na tę okazję. Babcie i Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Niejednej Babci i Dziadkowi, łezka kręciła się w oku, choć…na ustach malował się uśmiech. Publiczność nie żałowała pochwał dla swoich wnuków i nagrodziła ich gromkimi brawami.