Strona główna Grupa "BIEDRONKI" WYCIECZKA DO MIASTECZKA ELFÓW

WYCIECZKA DO MIASTECZKA ELFÓW

WYCIECZKA DO MIASTECZKA ELFÓW 12 grudnia 2019 roku dzieci z grup "Żabki" i "Biedronki" odwiedziły Miasteczko Elfów w Borowiance. Był to niezwykle emocjonujący i twórczy wyjazd. Przedszkolacy wstąpili do drużyny Elfów i brali udział w interaktywnym spektaklu "Na ratunek Św. Mikołaja", po czym wspólnie z Elfami śpiewali kolędy, a Św. Mikołaj im akompaniował na skrzypcach. W pracowni Elfów napisali i wysłali list do Św. Mikołaja, a także brali udział w warsztatach strojenia stroików bożonarodzeniowych. Czekał tam także na nich drobny poczęstunek. Na zakończenie dzieci zwiedziły stadninę koników i kucyków Św. Mikołaja i razem z Elfami przejechali bryczką do stadka jelonków. Można stwierdzić, że teraz już są w stu procentach przygotowani do nadchodzących świąt.