Strona główna Grupa "BIEDRONKI" DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.
We wtorek 1 czerwca, w naszym przedszkolu odbyło się wielkie święto – Święto Wszystkich Dzieci. Były bańki mydlane, balony… wszystko to, co dzieci lubią najbardziej.  Nie zabrakło zabawy przy wesołej muzyce, przy której każde dziecko miało okazję pobawić się ze swoimi kolegami i koleżankami. To oczywiście nie były wszystkie atrakcje z tego dnia.
Na zakończenie dnia każdy otrzymał niespodziankę w postaci upominku. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.