Strona główna Grupa "BIEDRONKI" KARTKI Z ŻYCZENIAMI

KARTKI Z ŻYCZENIAMI

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas w roku. Ich wyjątkowość tkwi przede wszystkim w tradycji przekazywanej przez pokolenia i niezwykłej atmosferze, która wszystkim się udziela. To wyjątkowy okres, w którym możemy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa, magii i sprawić przyjemność naszym najbliższym lub samotnym. Grupa ,,Biedronki” po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej pt. „Idą świętą, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj.” Celem projektu jest propagowanie tradycji wysyłania kartek i listów z życzeniami świątecznymi, zamiast modnych obecnie SMS-ów. Dzieci z grupy ,,Biedronki" wykonały kartki z życzeniami, zaadresowały i wysłały kartki świąteczne do podopiecznych Domów Dziecka i Ośrodków Pomocy Społecznej. Mamy nadzieję, że ten mały gest sprawi radość adresatom kartek.