Strona główna Grupa "BIEDRONKI" DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery był obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury był to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawił wszystkim ogromną radość i wywołał uśmiechy na  twarzach. 17 stycznia do przedszkola przybyli nasi najukochańsi dziadkowie. Grupa "Biedronki" przedstawiła swój program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.