Strona główna Grupa "BIEDRONKI" SPOTKANIE ZE STOMATOLOGIEM

SPOTKANIE ZE STOMATOLOGIEM

W piątek 27 kwietnia gościliśmy w naszej grupie wyjątkową osobę. Odwiedziła nas Pani Sara Krell studentka stomatologii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Spotkanie z lekarzem stomatologiem stanowiło podsumowanie działu o zdrowym trybie życia. Pani Sara bardzo interesująco przekazała dzieciom informacje związane z profilaktyką zdrowia jamy ustnej, a także przeniosła nas do świata pięknego uśmiechu. Każde dziecko miało możliwość zapoznania się z podstawowymi narzędziami pracy stomatologa, a także nauki poprawnego szczotkowania zębów i jamy ustnej. Przedszkolaki z zaangażowaniem brały udział w zajęciach. W nagrodę za swoją wiedzę i piękną pracę otrzymały pamiątkowe dyplomy. Obiecały również dbać o swoje uśmiechy każdego dnia!