Strona główna Grupa "BIEDRONKI" NIE MA JAK RODZINA – ODWIEDZINY TATY ALANA

NIE MA JAK RODZINA – ODWIEDZINY TATY ALANA

W minionym tygodniu (15-19.10.2018r.) w grupie „Biedronki”  każdego dnia podkreślano ogromne znaczenie rodziny w życiu człowieka, a zwłaszcza małego dziecka.

Mama i Tata to najważniejsze słowa w życiu dziecka. Są one uosobieniem ciepła, miłości, bezpieczeństwa i troski. Dlatego pielęgnowanie oraz umacnianie więzi między dziećmi
i rodzicami jest rzeczą  niezmiernie ważną.

W środę, 17.10.2018r., nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość – tata Alana, który przybył do przedszkola z klasyką polskiej poezji dziecięcej – uroczymi wierszykami
J. Brzechwy dla najmłodszych z bajecznie kolorowymi ilustracjami zwierząt. Tata Alana przeprowadził zajęcie podczas którego Biedronki rozwiązywały zagadki w oparciu o czytany tekst oraz naśladowały odgłosy i sposoby poruszania się wybranych zwierząt. Spotkanie zakończyliśmy wspólną zabawą przy piosence „Krasnoludek”.  Wszystkie dzieci bawiły się doskonale, a miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny.