Strona główna Grupa "KUBUSIE" "Dzień Dziecka"

"Dzień Dziecka"

„Uśmiech dziecka największym skarbem…” – w Kubusiach o tym pamiętamy i dla dzieci mnóstwo atrakcji mamy.
Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki.
Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.
W naszej grupie tego dnia staraliśmy się jak to tylko możliwe, aby naszym dzieciom umilić czas.Dzieci nie potrzebują drogich prezentów.
Potrzebują naszego czasu, uwagi, obecności, poczucia, że robimy coś razem z nimi i dla nich, bo je kochamy,  bo są dla nas ważne, bo chcemy im sprawić przyjemność, bo lubimy spędzać z nimi czas.
Z okazji tego dnia dla dzieci organizowane są różne gry, zabawy i konkursy. Przygotowano wiele atrakcji. Najwięcej radości sprawiły jednak lody świnki peppy oraz eksperyment z niepękającymi bańkami mydlanymi! Na koniec dnia nadszedł czas na relaksację i odprężenie podczas Jogi, dzięki której umililiśmy sobie ten wyjątkowy czas dzisiejszego dnia.
Nie obyło się również bez słodkości, owocowych przekąsek oraz prezentów.
Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo radości i uśmiechu :-)