Strona główna Grupa "KUBUSIE" " Kubusiowe zakończenie roku przedszkolnego"

" Kubusiowe zakończenie roku przedszkolnego"

30 czerwca 2021r. odbyło się zakończenia roku szkolnego przez przedszkolaków.
Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.
    Pani dyrektor podziękowała Rodzicom za całoroczną pomoc oraz wspaniałą współpracę.
Wszystkie Kubusie otrzymały dyplomy oraz niespodzianki wręczone przez wychowawców grupy.
Na zielonym terenie naszego przedszkola został zorganizowany piknik. Kubusie świętowały rozpoczęcie wakacji, witały lato a jednocześnie żegnały się z absolwentami naszej placówki.
Jak na piknik przystało, rozłożyliśmy koc i spożywaliśmy owoce, lody oraz smakołyki.
Tego dnia wszyscy wspólnie bawiliśmy się na placu zabaw, który nasze przedszkolaki wprost uwielbiają.
Piknik był kolejną doskonałą okazją do zintegrowania grupy. Obserwując uśmiechnięte twarze dzieci, odnosiło sie nieodparte wrażenie, że piknik w formie wspólnej zabawy to strzał w dziesiątkę.

Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku.
Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.
DZIĘKUJEMY :)
Pani Renatka, Pani Madzia, Pani Natalka oraz Pani Emilka