Strona główna Grupa "MOTYLKI" WIZYTA W SZKOLE MUZYCZNEJ YAMAHA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

WIZYTA W SZKOLE MUZYCZNEJ YAMAHA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM

WIZYTA W SZKOLE MUZYCZNEJ YAMAHA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM W poniedziałek 06.01.2020r.  wybraliśmy się do Szkoły Muzycznej ,,YAMAHA'' w Ostrowie Wielkopolskim. Tam czekała na nas moc atrakcji. Dzieci mogły nie tylko zobaczyć instrumenty muzyczne, ale również na nich zagrać, a to doświadczenie jest bezcenne i sprawiło naszym milusińskim wiele frajdy. Wesołe zabawy muzyczne i przemiła atmosfera na długo zostaną w naszej pamięci. Kto wie, może wsród naszych przedszkolaków są przyszli adepci sztuki muzycznej? Serdecznie dziękujemy Dyrekcji szkoły oraz gronu pedagogicznemu za możliwość odwiedzenia ich placówki oraz poświęcony nam czas.