Strona główna Grupa "MOTYLKI" 01.06.2020 PONIEDZIAŁEK

01.06.2020 PONIEDZIAŁEK

Kochane Motylki!!!
Dzisiaj Wasze święto :) Wszystkie Panie życzą Wam duuuużo uśmiechu, zdrowia, szczęścia, optymizmu i spełnienia marzeń :)
W warunkach przedszkolnych na pewno w tym dniu towarzyszyłby nam śmiech, zabawy i uściski. Kochani ściskamy Was na odległość i zapraszamy Was do wspólnej zabawy przy piosence, którą bardzo lubicie od najmłodszych lat przedszkolnych.

Kto zgadnie jaka to piosenka?

Dzisiejszy dzień będzie troszkę inny niż zwykle. Na stronie przedszkola w zakładce naszej grupy znajduje się niespodzianka dla Was - Prezentacja na Dzień Dziecka :) Jesteśmy ciekawe czy Wam się spodoba. Zaglądnijcie tam teraz.

Poznaliście siebie? Prezentacja zawiera zdjęcia od Krasnali aż do dnia dzisiejszego. Tacy byliście mali, gdy odważnie przekroczyliście próg naszego MALUSZKA. Zawsze z ogromnym zaangażowaniem wykonywaliście stawiane przed Wami zadania. Ćwiczenia ruchowe były największą frajdą, a prace plastyczne staraliście się wykonać najlepiej jak tylko potraficie. Zawsze wkładaliście w pracę swoje serduszko.

Mamy nadzieję, że rodzice pozwolą dzisiaj na odrobinę zabawy przy komputerze.
Poniżej w linkach znajdziecie zabawy.