Strona główna Grupa "MOTYLKI" RELIGIA 26.05 - CZWARTEK

RELIGIA 26.05 - CZWARTEK

Dzień dobry.

Witam Was bardzo serdecznie na naszym ostatnim spotkaniu. Cały rok poznawaliśmy Pana Boga.  Od chwili chrztu jesteśmy Jego dziećmi.

Każde z Was, dzieci, przez cały rok pracowało wytrwale. Po ciężkiej pracy należy się wam zasłużony odpoczynek. Takim odpoczynkiem dla dzieci są wakacje.

Pamiętajcie, że naszym odpoczynkiem także możemy chwalić Boga. Proszę Was, żeby na wakacjach nikt o Nim nie zapomniał. Pamiętajcie też o niedzielnej Mszy świętej i wspólnej modlitwie.

W podręczniku do religii na stronie 108 można doprowadzić podróżujących do tego miejsca, gdzie chcesz spędzić wakacje. Obok wybranego miejsca naklej naklejkę z Kościołem.

Na zakończenie naszych spotkań życzę Wam i Waszym rodzicom dużo zdrowia, słonecznych i ciepłych dni oraz wspaniałych zabaw i odpoczynku podczas wakacji.

Z modlitewnym pozdrowieniem

Pani Ania