Strona główna Grupa "ŚWIERSZCZE" POWITANIE LATA

POWITANIE LATA

POWITANIE LATA Oj działo się, działo... A to wszystko dzięki wspaniałym mamom z grupy "Świerszcze", które zorganizowały moc atrakcji na powitanie lata. Zaczęło się wyprawą poszukiwawczą, która doprowadziła do odkrycia prawdziwego skarbu... kosza piknikowego z piniatą! Po krótkim posileniu się i naładowaniu akumulatorów, można było rozbić piniatę, by wydobyć z niej kolejne skarby. Nasi poszukiwacze przygód wykazali się wzorową postawą, za co zostali dodatkowo nagrodzeni. Później trzeba było sobie skonstruować narzędzie do puszczania baniek i z tym zadaniem nasze "Świerszcze" poradziły sobie znakomicie! Wisienką na torcie było schłodzenie się pod kurtyną wodną... Atrakcji było co niemiara, dzieci przeszczęśliwe, mamy zapewne zmęczone, ale zadowolone, bo roześmiane buzie dzieci zdradzają, że ten dzień zapamiętają do końca życia. Lepszego powitania lata i rozpoczęcia wakacji nie mogliśmy sobie wymarzyć! Dziękujemy!