Strona główna Grupa "ŚWIERSZCZE" WYCIECZKA DO MEDIATEKI

WYCIECZKA DO MEDIATEKI

WYCIECZKA  DO MEDIATEKI

W poniedziałek  8 listopada dzieci z grupy VI uczestniczyły w wycieczce do MEDIATEKI przy ulicy Kolejowej w Ostrowie Wielkopolskim. Przedszkolacy mieli możliwość obejrzeć. W dziale robotyki, najmłodsi poznali sympatyczne robota, które można składać, programować oraz sterować za pomocą tabletów. W kameralnej sali kinowej, w niecodziennej pozycji półleżącej, z ekranem umieszczonym wysoko nad głowami,  dzieci obejrzały bajkę. W bajkotece przedszkolacy znalazły się w fantastycznym świecie, który w magiczny sposób łączy świat sztuki z zabawą. „Świerszcze” były zachwycone wycieczką do jeszcze przez długi czas w przedszkolu i w domu opowiadały co robiły i co widziały. Zachęcamy wszystkich Rodziców do odwiedzenia Medioteki razem ze swoimi pociechami.