Strona główna Grupa "ŚWIERSZCZE" PREZENT Z OKAZJI DNIA DZIECKA

PREZENT Z OKAZJI DNIA DZIECKA

PREZENT Z OKAZJI DNIA DZIECKA Rodzice dzieci z grupy Świerszcze, zrobili swoim dzieciom ogromną niespodziankę i zorganizowali przejazd kolejką po naszym mieście oraz na Pisaki gdzie mogły pobawić się na dobrze im znanym placu zabaw :-). Przejazd kolejką okazał się świetną zabawą! Podczas przejazdu ulicami naszego miasta, dzieci śpiewały swoje ulubione piosenki, machając witały się z mieszkańcami Ostrowa, ale też mogły zobaczyć najważniejsze miejsca w naszym mieście takie jak, Ostrowski Rynek, Stadion, Urząd Miejski, Parki, Basen Miejski. Na Piaskach wzmocniły się troszkę słodkim prowiantem i bawiły się razem na dużym placu zabaw:-). Ten dzień należał do bardzo udanych, dzieci napewno długo o nim nie zapomną.
Świerszcze bardzo dziękują rodzicom za cudowny dzień i niespodziankę!