MEDIATEKA

We wtorek 4 grudnia wychowankowie grupy VI wzięli udział w fantastycznych warsztatach w ostrowskiej Mediatece. Pod opieką nauczycieli p. Sandry Krell i p. Katarzyny Strugarek dzieci spędziły wyjątkowo czas przeznaczony na naukę. Podczas dwugodzinnych zajęć zwiedzona została nowoczesna biblioteka, gdzie dzieci z uwagą słuchały bajki o "Misiu Uszatku", brały udział w wyjątkowym seansie filmowym z masażem, podczas którego film wyświetlany był na suficie, a następnie wcieliły się w rolę muzyków i spędziły czas w studiu nagrań. Tam, same miały okazję zaśpiewać i nagrać swój utwór, który następnie odsłuchały wraz z realizatorem dźwięku. Na zakończenie czekała na dzieci niespodzianka, czyli zabawa w sali interaktywnej, gdzie na tablicach i tabletach mogły grać, konstruować i doskonale się bawić. Mediateka okazała się być wyjątkowym miejscem łączącym w sobie tradycję i nowoczesność, a przede wszystkim naukę i zabawę.