Strona główna Grupa "ŚWIERSZCZE" SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Grudzień, najbardziej magiczny miesiąc w roku, z wielu powodów uwielbiany jest przez dzieci. Jednym z nich jest wyczekiwany przez cały rok moment spotkania ze Świętym Mikołajem. Ten odwiedził nas punktualnie 6 grudnia. Wychowankowie grupy VI oderwani od swojej pracy, pospieszyli powitać Panią Dyrektor, która przedstawiła nam przemiłego gościa. "Świerszcze" przygotowały dla Mikołaja prezent - zaśpiewały piękną pastorałkę. W podzięce Mikołaj wręczył im nowe, edukacyjne zabawki do sali, a także słodkie kalendarze, dzięki którym odliczanie do świąt stanie się jeszcze milsze.
Ponadto tego dnia mieliśmy przyjemność przenieść się na moment do Zakopanego dzięki góralskiej kapeli. Muzycy wykonali znane dzieciom kolędy w góralskiej aranżacji, a także zagrali i zaśpiewali ich regionalne utwory świąteczne.