Strona główna Grupa "EKOLUDKI" Gwiazdor odwiedził „Ekoludki” – 20 grudnia 2021 (poniedziałek)

Gwiazdor odwiedził „Ekoludki” – 20 grudnia 2021 (poniedziałek)

„Czy już idzie Gwiazdor?”, „Kidy do nas przyjdzie Gwiazdor?”, „Czy już jest?” - te pytania powtarzały się w poniedziałek 20 grudnia 2021 roku już od samego poranka. Ich autorami oczywiście były dzieci.
Nasze przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały przyjścia Gwiazdora do przedszkola. Spoglądały przez okna, na korytarz wyglądały, przez drzwi kroków i dzwonków nasłuchiwały.
Aż w końcu…
„Hoł, hoł, hoł!” - słychać było głos. , „Dzyń, dzyń, dzyń!” - słychać dzwonki było.
         Gwiazdor zawitał do „Ekoludków”. Przywitał się z dziećmi. A dzieci radosne, choć niektóre z niepewną miną, wręczyły mu przygotowane przez siebie laurki, rysunki. Gość rozmowę z przedszkolakami przeprowadził, upominki wręczył. A dzieci pięknie za podarki podziękowały i piosenkę Gwiazdorowi zaśpiewały, by następnie z nim się pożegnać i niebawem zobaczyć znowu… . Czy to za kilka dni, czy może za rok. Wszytko zależy od tego, czy dzieci będą grzeczne.
Wierzymy, że będą.
           Kolejną niespodzianką dla dzieci była w tym dniu wizyta Dyrekcji, która złożyła przedszkolakom życzenia oraz wręczyła świąteczne prezenty dla grupy, m. in. książki, bajki, różnego rodzaju klocki.
Dzieci, które brały udział w konkursie plastycznym„Najpiękniejsza ozdoba choinkowa” otrzymały dyplomy oraz upominki.