Strona główna Grupa "EKOLUDKI" Świąteczny podwieczorek – 22 grudnia 2021 roku (środa)

Świąteczny podwieczorek – 22 grudnia 2021 roku (środa)

Słodkości, łakocie, placki, orzechy, owoce… . Same pyszności na dzieci czekały w środowe popołudnie (22 grudnia 2021 roku). Kolędy w tle, nastrojowe dekoracje. Dzieci odświętnie ubrane. A to wszystko z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Podczas uroczystego podwieczorku dzieci złożyły sobie świąteczne życzenia, by następnie delektować się słodką „ucztą dla podniebienia”. Apetyty dopisywały, nastroje wesołe były. Uśmiechom i śmiechom końca nie było.
Po podwieczorku nastąpiło wspólne śpiewanie kolęd oraz rozmowy o tematyce świątecznej, prezentach, planowanych spotkaniach z bliskimi, wigilijnych potrawach. A przede wszystkim – o Gwiazdorze…. Czy odwiedzi dzieci w Wigilijną noc.