Strona główna Grupa "SMERFY" DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA 1 czerwca, w Dzień Dziecka grupa Smerfy wybrała się na zaplanowaną wycieczkę do Sadowia.
Hasłem przewodnim długo wyczekiwanego wyjazdu było"Razem ... ze sztuką , naturą ,na sportowo"I takie też aktywności czekały na dzieci na miejscu.Gry i zabawy z piłką, serso, skakankami, na szczudłach, zwiedzanie pomieszczeń gospodarskich gdzie dzieci mogły obserwować kury, kaczki, króliki, morskie świnki,piknik na kocach wśród zieleni,spacer po ciekawym terenie Klasztoru.Ważnym punktem programu były Warsztaty plastyczne "pod chmurką"podczas których dzieci malowały poznaną wcześniej techniką malarstwa gestu wg Jacksona Polloka.Stworzone prace były podsumowaniem innowacji pedagogicznej" Zabawy ze sztuką"w której dzieci brały udział w maju.
Tego dnia nie obyło się również bez prezentów..wszystkie Smerfy otrzymały piękne , kolorowe zegarki .To był bardzo udany Dzień Dziecka!!!