Strona główna Grupa "SMERFY" SPOTKANIE Z GWIAZDOREM

SPOTKANIE Z GWIAZDOREM

20 grudnia to był chyba jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni. Odwiedziny Gwiazdora. Wszystkie dzieci od samego rana wypatrywały gościa przez okno. Bo przecież nie mógł zapomnieć o grzecznych smerfach. Dzieci czekały również na prezenty i oczywiście się doczekały bo przecież były bardzo grzeczne tylko czasami zdarzyło im się troszkę napsocić jednak w obecności Gwiazdora obiecały poprawę.
W tym dniu również odbyło się rozstrzygnięcie konkursu Bożonarodzeniowego na najpiękniejszą ozdobę choinkową i wszystkie dzieci, które brały udział otrzymały z rąk Pań Dyrektor dyplom oraz upominek. Okazało się że mają one jeszcze jedną niespodziankę dla dzieci. Mianowicie w ramach NARODOWEGO PROJEKTU ROZWOJU CZYTELNICTWA zostawiły dla dzieci piękne i ciekawe książki, które od razu zainteresowały dzieci. Prezent trafiony ponieważ akurat nasza grupa uwielbia słuchać książek a nawet już sami prubują czytać.