Strona główna Grupa "SMERFY" KREW TO CENNY DAR

KREW TO CENNY DAR

KREW TO CENNY DAR W poniedziałek 7 listopada nasze najstarsze przedszkolaki, spotakły się z Paniami z kaliskiego Krwiodastwa, które specjalnie dla nich przygotowały garść najważniejszych informacji dotyczących oddawanie krwi.
Panie w bardzo dostępny dla dzieci sposób omówiły znaczenia naszej krwi w ciele człowieka, mówily jak bardzo ważna jest dla naszego zdrowia i życia. Dzieci obejrzały również specjalnie przygotowaną dla nich prezentację multimedialną, która pokazała dzieciom jak zbudowane jest ciało człowieka, jakie zadanie ma w nim nasza krew. Każde dziecko ze spotkanie wyszło z upominkami w postaci magicznych ołówków i kolorowanki. To było niezwykle miłe i pouczające spotkanie dla nas wszystkich.
opr.Anna W.