Strona główna Grupa "ŻABKI" PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 13 października w naszym przedszkolu odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci z grup najmłodszych, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg Maluszka. Tego dnia mieliśmy okazję zobaczyć i usłyszeć przygotowane przez przedszkolaków wierszyki i piosenki, które stanowiły część artystyczną wydarzenia.  Dla nowoprzyjętych dzieci tworząc wspomnianą część artystyczną zatańczyliśmy taniec "Marimba".  Zaprezentowane przez dzieci umiejętności dały dowód na to, jak dużo już potrafią. Wszyscy zasłużyli na gromkie brawa i szczere gratulacje! Był to wesoły, słodki i pełen wrażeń dzień. Wszystkim nowoprzyjętym dzieciom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i dużo uśmiechu na co dzień!