Strona główna Grupa "KRASNALE" PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dnia 14 października 2019 r. podczas Święta Pieczonego Ziemniaka odbyła się jeszcze jedna ważna uroczystość - Pasowania na przedszkolaka. Zakończył się zatem okres adaptacji  dzieci do warunków przedszkolnych i nadszedł czas, by oficjalnie przyjąć dzieci w poczet pełnoprawnych przedszkolaków. Imprezę uświetnił występ starszaków, które miały okazję zaprezentować swoje umiejętności. Po występach artystycznych  przyszła pora na uroczyste pasowanie przez dyrekcję przedszkola. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały medale. Rodzice maluchów z dumą i wzruszeniem obserwowali swoje pociechy. Po części oficjalnej tej uroczystości nadszedł więc czas zabawy. Rodzice wraz z dziećmi stworzyli wspólną kompozycję jesienną, a następnie mieli okazję spędzić wspólnie czas korzystając z pięknej pogody.