Strona główna Grupa "KRASNALE" DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MAMY DZISIAJ!

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA MAMY DZISIAJ!

Jak co roku 25 listopada  wszystkie misie na całym świecie obchodzą swoje święto. My również uczciliśmy ten dzień. Tego dnia każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka - honorowego gościa, by zaprezentować go swoim kolegom i przede wszystkim, by bawić się z nim w rytm znanych piosenek o misiach. Nasze świętowanie rozpoczęło się zbiorowym śpiewem piosenki „Święto Pluszowego Misia” oraz wspólnym tańcem. Tego dnia dzieci miały okazję poznać historię pluszowego misia oraz obejrzeć bajkę pt. „Miś uszatek”. Następnie krasnale miały okazję ułożyć  obrazek składający się z trzech elementów oraz zamienić się w misia. Świętowanie zakończyliśmy wręczeniem każdemu dziecku medalu Przyjaciel Misia. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że wizyta naszych gości zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.