Strona główna Grupa "KRASNALE" WARSZTATY OZDABIANIA PIERNIKÓW

WARSZTATY OZDABIANIA PIERNIKÓW

WARSZTATY OZDABIANIA PIERNIKÓW W dniu 5 grudnia 2019 roku w grupie „Krasnali” odbyły się zimowe warsztaty ozdabiania pierników. W tym dniu naszą grupę odwiedziła mama Maksymiliana oraz mama Brayana. Mamyspotkały się w przedszkolu na wspólnym dekorowaniu różnorodnymi lukierami i barwnymi posypkami pierników. Ozdabianie pierników to doskonała zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych w różnym wieku. Podczas naszych warsztatów piernikowania, przedszkolaki miały okazję do kreatywnej i nieskrępowanej zabawy. Dekorowanie pierniczków pobudza wyobraźnię, uczy dokładności, relaksuje, pozwala oderwać się od codziennych obowiązków a przede wszystkim jest świetną zabawą.Podczas warsztatów ozdabialiśmy pierniki różnych kształtów.Wspólnie stworzyliśmy oryginalne i niepowtarzalne pierniczki. Mamie Maksymiliana i mamie Brayana bardzo dziękujemy.