Strona główna Grupa "KRASNALE" Kształcenie na odległość – język angielski, 25.06 (czwartek)

Kształcenie na odległość – język angielski, 25.06 (czwartek)

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci,

ciekawa jestem czy zgadniecie, jaki temat towarzyszyć nam będzie dziś i jutro. Podpowiedź w poniższym filmie :)

Tak, Kochani! Przed nami wakacje. Zapraszam Was zatem na zajęcia o tematyce wakacyjnej. Dzisiejszym zajęciom towarzyszyć będą karty obrazkowe. Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości, co do wymowy słów zachęcam do skorzystania z multimedialnego słownika języka angielskiego na stronie: www.diki.pl. W celu prezentacji można wyświetlać dzieciom karty na ekranie komputera/telefonu. Nie trzeba ich drukować, choć osobiście zachęcam do drukowania, bo karty obrazkowe stanowią doskonały sposób na utrwalanie poznanych słówek :)