Strona główna Grupa "KRASNALE" KSZTAŁCENIE NA ODLEGŁOŚĆ - JĘZYK ANGIELSKI - 08.04 (CZWARTEK)

KSZTAŁCENIE NA ODLEGŁOŚĆ - JĘZYK ANGIELSKI - 08.04 (CZWARTEK)

Dzień dobry, Krasnale!
Dziś liczenie w zakresie pięciu :)

Rozkładamy na dywanie karty z cyframi (dostępne na dysku) i kolejno odliczamy do pięciu (one, two, three, four, five), jednocześnie wskazując odpowiednią kartę. Za każdym razem gdy zaczynamy liczyć zmieniamy ton głosu. Tak więc liczymy: najpierw cicho, potem głośno, robiąc złą minę, robiąc śmieszną minę, śmiejąc się itp.

Następnie policzcie owieczki na kartach (dostępne na dysku) :)

W celu prezentacji karty obrazkowe można wyświetlać dzieciom na ekranie komputera/telefonu. Nie trzeba ich drukować, choć osobiście zachęcam do drukowania, bo karty obrazkowe stanowią doskonały sposób na utrwalanie poznanych słówek :)

Kochani, zapraszam Was także do jednej z Waszych ulubionych zabaw.

Materiały do pobrania znajdują się na dysku, do którego link zamieszczam poniżej: