Strona główna Grupa "PSZCZÓŁKI" KSZTAŁCENIE NA ODLEGŁOŚĆ - JĘZYK ANGIELSKI - 15.04 (CZWARTEK)

KSZTAŁCENIE NA ODLEGŁOŚĆ - JĘZYK ANGIELSKI - 15.04 (CZWARTEK)

KSZTAŁCENIE NA ODLEGŁOŚĆ - JĘZYK ANGIELSKI - 15.04 (CZWARTEK) Czas rozpocząć lekcję języka angielskiego. Dziś rozpoczniemy zajęcie powitanką, która towarzyszy każdemu stacjonarnemu zajęciu :)

Kochani, dziś proponuję proste ćwiczenie liczbowe, które na celu ma utrwalenie liczenia do 5 po angielsku. Przygotujcie 10 guzików lub monet oraz kubek.
Rodzic wrzuca do kubka określoną liczbę guzików/monet w takim tempie, aby dzieci mogły je policzyć - dzieci liczą głośno po angielsku (one, two, three, four, five).  Następnie układają przed sobą tyle samo guzików/monet. W celu sprawdzenia dzieci wysypują z kubka liczmany i jeszcze raz liczą wspólnie z rodzicem. Kto miał tyle samo, dobrze wykonał zadanie :)
Na zakończenie: