To był dzień pełen wzruszeń, śmiechu i dumy! Nasze starszaki z grupy „Motylki” świętowały swój ostatni wspólny Dzień Mamy i Taty w przedszkolu. Dzieci przygotowały dla swoich ukochanych rodziców wyjątkowe, małe przedstawienie. Były piękne piosenki, dynamiczny taniec i mnóstwo wierszyków. Najpiękniejsze było to, że każdy mały artysta miał okazję zaprezentować się indywidualnie. Po części artystycznej przyszedł czas na prezenty – dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki, w które włożyły całe swoje serduszka.
Ogromną niespodzianką okazała się wystawa zdjęć… rodziców z czasów, gdy sami chodzili do przedszkola! Wywołała ona mnóstwo wspomnień i uśmiechów. Po wzruszeniach przyszedł czas na wspaniały piknik rodzinny. Wspólnie spędzony czas na kocykach, pyszny poczęstunek i radosne zabawy na świeżym powietrzu były idealnym zwieńczeniem tego wyjątkowego święta.
Dziękujemy wszystkim Mamom i Tatom za obecność, ciepłe słowa i cudowną atmosferę!
Jesteśmy z Waszych pociech ogromnie dumne!
opr. Anna W. Aneta W.