Strona główna Ogłoszenia PROJEKT EDUKACYJNY "PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA"

PROJEKT EDUKACYJNY "PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA"

DRODZY PAŃSTWO! W związku z zaistniałą sytuacją, prosimy o wsparcie realizacji marcowego zadania w ramach projektu " Piękna nasza Polska cała", który kontynuujemy. Technika prac plastycznych dowolna, mile widziane prace przestrzenne, wykonane przez dzieci ze wsparciem rodziców. Do realizacji przewidziano punkty: 3,4, 5, 8, 9, 11. Poza pracami plastycznymi dowodem realizacji będą Wasze zdjęcia. ZAPRASZAMY!
ZADANIE 3: "Według przepisu Babci lub Dziadka" - wykonanie regionalnej (albo "rodzinnej") potrawy i podzielenie sie przepisem. Osoby realizujące to zadanie przesyłają przepis i fotografię gotowej potrawy.
ZADANIE 4: "Być dobrym jak chleb" - upieczenie chleba przez dzieci i rodziców jako symbolu polskiej gościnności i otwartości, podzielenie się przepisem i zdjęciem gotowego wypieku.
ZADANIE 5: "Ziemia - zielona wyspa" - założenie wraz z rodzicami "ogródków domowych".
ZADANIE 8: "Kulinarne podróże - te małe i duże" - smaki świata - poznawanie, degustacja warzyw, owoców, potraw z różnych stron świata.
ZADANIE 9: "Zabawy i zabawki z mojego dzieciństwa" - zapoznanie się z zabawkami z dzieciństwa rodziców, wykonanie zabawki.
ZADANIE 11: "To moja rodzina" - wykonanie drzewa genealogicznego.