Strona główna Ogłoszenia Kształcenie na odległość wtorek 06.04.2021

Kształcenie na odległość wtorek 06.04.2021

DRODZY  RODZICE!
Wobec wzrastającej liczby zachorowań wywołanych rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, realizacja procesu kształcenia od 25 marca br. odbywać się będzie w naszym przedszkolu w zmienionych warunkach organizacyjnych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Od dzisiaj, tj. od 25 marca, codziennie na stronie naszego przedszkola w zakładce "NASZE GRUPY" nauczycielki poszczególnych grup zamieszczać będą materiały do pracy z dziećmi w domu.
W tej trudnej dla wszystkich sytuacji liczymy na Państwa zaangażowanie i podejmowanie wspólnie z dziećmi wyzwań edukacyjnych. Niech czas spędzany wspólnie z dziećmi będzie dla Państwa wyłącznie czasem rodzinnej, radosnej i efektywnej zabawy!

#zostań w domu

Pragniemy nadmienić, że zaproponowane przez nauczycielki zabawy i zajęcia są zgodne z podstawą programową wychowania przedszkolnego oraz dostosowane  do możliwości psychofizycznych dzieci.
W razie pytań dotyczących pracy przedszkola prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
przedszkole14maluszek@gmail.com