Strona główna Ogłoszenia DYŻUR WAKACYJNY

DYŻUR WAKACYJNY

DRODZY RODZICE!

Informujemy, że ze względu na sytuację pandemiczną panującą w kraju i decyzję organu prowadzącego, od 01.07.2020r. rozpoczynamy dyżur wakacyjny z zachowaniem wszelkich zasad zawartych w  „Procedurze zapewnienia bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem wystąpienia COVID-19 w Przedszkolu nr 14 Maluszek". W kwietniu za pośrednictwem poczty mailowej dokonali Państwo zapisu na dyżur letni. W związku z tym, zgodnie z wytycznymi GIS organizować będziemy grupy w myśl aktualnych zasad, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Prosimy więc, o zastanowienie się i podjęcie przemyślanej decyzji w kwestii zapisu Państwa dziecka na miesiąc lipiec.
Jednocześnie informujemy, że warunkiem przyjęcia dziecka w aktualnej sytuacji na dyżur jest dostarczenie wypełnionych dokumentów (załącznik nr 2 i nr 3 procedury) drogą mailową  do 19.06. (piątek) do godz. 10.00.
Po weryfikacji przesłanych dokumentów, o przyjęciu dziecka na dyżur wakacyjny zostaną Państwo poinformowani drogą mailową.
Rodzice, których dzieci zostały zapisane do innych przedszkoli proszeni są o kontakt mailowy z wybraną placówką.

Procedury w związku z covid-19.pdf