Strona główna Ogłoszenia ZMIANA ORGANIZACJI PRACY W DNIACH 29.03-09.04

ZMIANA ORGANIZACJI PRACY W DNIACH 29.03-09.04

SZANOWNI PAŃSTWO!
Informujemy, że zgodnie z ogłoszonymi obostrzeniami od 29 marca do 9 kwietnia 2021r. przedszkole będzie zamknięte.
Do budynku naszego przedszkola będą mogły uczęszczać wyłącznie dzieci rodziców wykonujących zawody medyczne i służb porządkowych, w trakcie wykonywania przez nich obowiazków służbowych.
W zwiazku z tym na czas od 29 marca do 9 kwietnia 2021r. przyjmować będziemy zgłoszenia na podstawie oświadczenia, które umieszczone jest na stronie internetowej  naszego przedszkola w zakładce DOKUMENTY DO POBRANIA. Zainteresowanych rodziców prosimy o wypełnienie stosownego oświadczenia i przesłanie go drogą mailową, najpóźniej dzień przed przyprowadzeniem dziecka do przedszkola. Dla dzieci zgłoszonych przedszkole pracować będzie w godzinach 6:00-16:30, wyżywienie dzieci pozostaje bez zmian.
Dla dzieci przebywajacych w domu od 29 marca do 9 kwietnia odbywać się będzie nauczanie z wykorzystaniem metod i technik nauczania na odległość. Prosimy rodziców o codzienne sprawdzanie zamieszczonych na stronie internetowej, w zakładce NASZE GRUPY, materiałów do pracy z dzieckiem.
Tylko dzięki Państwa zaangażowaniu i chęci współpracy przetrwamy, kolejny raz ten trudny czas !!!
Życzymy dużo, dużo ZDROWIA !