Strona główna Ogłoszenia DYŻUR WAKACYJNY 2021

DYŻUR WAKACYJNY 2021

SZANOWNI RODZICE!
Informujemy, że Przedszkole nr 14 Maluszek pełni dyżur wakacyjny w miesiącu sierpniu 2021r.
Prosimy o zgłaszanie dzieci drogą mailową na adres: przedszkole14maluszek@gmail.com
Od 6 do 16 kwietnia, przyjmujemy zapisy dzieci z naszego przedszkola, od 19 do 23 kwietnia - w przypadku wolnych miejsc -  zapisujemy dzieci z innych placówek.
W mailu prosimy podać następujące informacje: imię i nazwisko dziecka, grupę, rok urodzenia dziecka, numer telefonu rodzica, numer przedszkola ( w przypadku zapisu dziecka z innej placówki).
W mailu zwrotnym otrzymacie Państwo informację potwierdzającą zapis dziecka na dyżur.
Prosimy o zapisywanie na dyżur tylko tych dzieci, których oboje rodzice pracują i nie mają możliwości zapewnienia im opieki.
W sprawie zapisu na dyżur wakacyjny do innych przedszkoli prosimy kontaktować się z wybranym przedszkolem, po wcześniejszym sprawdzeniu terminu i organizacji zapisów  na stronie internetowej w danej placówce.
Pozostałe ostrowskie przedszkola pełną dyżur następująco:
lipiec: 6, 7, 8, 11, 12, 13, 16, 17
sierpień: 2, 3, 9, 10, 15.