Strona główna Ogłoszenia ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021_2022

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021_2022

SZANOWNI RODZICE!

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2021/2022 przekazujemy Państwu kilka niezbędnych informacji:

• - Rok szkolny rozpoczynamy w środę, 1 września. Do budynku przedszkola dzieci wchodzą wejściem głównym przeznaczonym dla dzieci z opiekunem. Do budynku szkoły dzieci z grup VIII, IX i X wchodzą bocznym wejściem (od strony zachodniej).
  • Pamiętajmy o przestrzeganiu zasad reżimu sanitarnego!
  • - Prosimy zabezpieczyć dziecku kapcie na zmianę oraz rzeczy do przebranie. Dzieci z grupy Krasnali przynoszą kocyk i poduszkę typu „jasiek”.
  • - Pozostałe informacje zostaną przekazane rodzicom podczas zebrań grupowych, które odbędą się w pierwszych dniach września.
Przydział dzieci do grup:

Dodatkowych informacji dotyczących przydziału dzieci do grup udziela dyrektor przedszkola.

Z uwagi na trwającą w kraju pandemię COVID-19 oraz obowiązujące nas wytyczne Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego, oddajemy w Państwa ręce „Procedurę zapewniania bezpieczeństwa w związku z wystąpieniem COVID-19” – WERSJĘ TRZECIĄ. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem znajdującym się poniżej oraz wydrukowanie, wypełnienie oraz dostarczenie do przedszkola Załącznika nr 2 !!!.

Wypełniony załącznik należy dostarczyć w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu i przekazać nauczycielce.

POBIERZ ZAŁĄCZNIK NR 2: 2021_2022_procedura_covid.pdf